Přátelský: HC Energie Karlovy Vary - HC BENZINA Litvínov 14:4 (3:3, 4:0, 7:1)

Góly: 1:00 Vopat, 8:59 Kendrala (TS), 10:09 Vopat, 35:59 Kendrala

Sestava: Klika - Gebhard, Hauptvogel, Kendrala, Kočárek, Linet, Minařík, Vavro, Vopat, Sochor

10. 4. 2010 | Rubrika: SEZÓNA 2009/2010

Přátelský: HC BENZINA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Sestava: Klika - Vavro, Kendrala, Kočárek - Vopat, Gebhard, Minařík, Linet - Novák, Sochor, Hauptvogel, Vlášek

K dnešnímu přátelskému utkání jsme nastoupili proti zkušenějšímu, zápasy ostřílenému mužstvu, z Karlových Varů. I když se kluci snažili, soupeř nás přehrával a zaslouženě vyhrál nelichotivým skórem 0:10. Měli jsme i dost gólových šancí, ale brankář soupeře skvěle zachytal. Škoda, že nám tam něco nespadlo. Velká pochvala patří gólmanovi L. Klikovi, který úplně poprvé v životě stál v gólmanské výstroji na ledě!!! Podal výborný výkon a věříme, že forma půjde jenom nahoru.

Zvláštní poděkování patří rodině Sochorových za připravené velikonoční balíčky pro všechny soupeřovi a naše kluky!

3. 4. 2010 | Rubrika: SEZÓNA 2009/2010 | Fotografie: Litvínov - K. Vary

Přátelský: HC BENZINA Litvínov - HC Slovan Ústečtí Lvi 9:2 (1:1, 2:0, 1:0, 5:1)

Góly:  0:35 L. Hocelík, 23:41 M. Kendrala, 27:34 L. Hocelík, 37:51 J. Vopat, 49:10 M. Kendrala, 51:00 M. Gebhard, 53:44 M. Kendrala, 56:04 J. Linet, 59:32 J. Vopat

Sestava: Gula - Hocelík, Vavro, Kendrala, Kočárek - Vopat, Gebhard, Minařík, Linet - Novák, Sochor, Hauptvogel, Schejbal

V dnešním utkání, netradičně hraném na 4x15 minut, všichni kluci podali bojovný výkon a zaslouženě vyhráli vysokým brankovým rozdílem. Tradiční byl výborný výkon našeho brankáře.

14. 3. 2010 | Rubrika: SEZÓNA 2009/2010

Přátelský: HC BENZINA Litvínov - HC Slovan Louny 4:3 (3:3, 0:0, 1:0)

Góly: 6:03 M. Vavro, 9:59 D. Hauptvogel, 14:03 J. Vopat, 40:20 L. Hocelík

Sestava: Gula - Hocelík, Vavro, Kendrala, Vlášek - Vopat, Gebhard, Minařík, Linet -  Novák, Sochor, Hauptvogel, Schejbal

První domácí přátelské utkání jsme sehráli s vrstevníky HC Slovan Louny. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané díky oběma výborně chytajícím brankářům. Ve třetí třetině jsme dali jediný gól, který znamenal vítězství pro naše kluky 4:3 (3:3, 0:0, 1:0).

7. 3. 2010 | Rubrika: SEZÓNA 2009/2010

Přátelský: HC Slovan Louny - HC BENZINA Litvínov 3:5 (1:3, 0:1, 2:1)

Góly: 2 Hauptvogel, Hocelík, Minařík, Schejbal

Sestava: Gula - Hocelík, Vavro, Kendrala, Kočárek - Vopat, Gebhard, Minařík, Vovesný - Novák, Sochor, Hauptvogel, Schejbal

Kluci nastoupili ke svému prvnímu opravdovému zápasu na ledě v Lounech s HC Slovan. Po bojovném výkonu si odvážíme vítězství 3:5. Za stavu 1:5 ve 3. třetině se zdálo být rozhodnuto, ale po vzoru A mužstva Litvínova jsme závěr zdramatizovali. Domácí dvěma rychlými góly snížili a navíc proti nám byl nařízen druhý trestný nájezd, kdy nás jako v celém utkání podržel skvělými zákroky náš gólman. Všem hráčům gratulujeme za předvedený výkon a těšíme se na další utkání.

7. 2. 2010 | Rubrika: SEZÓNA 2009/2010