Jdi na obsah Jdi na menu
 

LITVÍNOV - PLZEŇ 3:6 (2:1, 0:4, 1:1)

24131446_2024010494510846_1152107595956821000_n.jpg

7. kolo ELIOD ELMD - 2. část - sk. A, sobota 13.1. 2018, ZS I. Hlinky Litvínov

hclog.jpg   3:6   plz.jpg

(2:1, 0:4, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Limanovský (Háva, Slavík), 11. Stehlík (Slavík, Háva), 50. Slavík (TS) – 19. Hamšík (Kremláček, Hollar), 27. Pánek (Šiler, Soukup), 34. Hollar (Kremláček, Hamšík), 35. Vajner (Jiříček, Adamec), 37. Jiříček (Altrichter), 44. Jiříček (Adamec, Altrichter)  Rozhodčí: Plachý – Kurtin, Beneš  Vyloučení: 8:3, navíc Háva (LIT) 2+10 min.  Využití: 2:3  V oslabení: 0:0  Střely na branku: 20:41  Zásahy: 35:17   Průběh utkání: 2:0, 2:6, 3:6  Diváci: 128

Sestava: Klika (37. Zelenka) - Háva (A), Kadár, Hocelík, Kudrhalt, Kroupa, Miškovič, Gebhard - Stehlík (C), Slavík, Limanovský, Nikl, Fišer, Adámek, Vopat, Kočárek, Dej, Leitner

ZÁPIS O UTKÁNÍ  ONLINE

KOMENTÁŘ K ZÁPASU

Na ledě Motoru neinkasovali a uspěli 4:0, dnes však puk lovil ze své svatyně Prchlík již ve třetí minutě, kdy se po příhře Hávy prosadil Prokop Limanovský. Brzy navíc museli hosté do čtyř. Prakticky se již zdálo, že oslabení zvládnou, když jedenáct vteřin před vypršením trestu Soukupa udeřil po přistrčení od Stehlíka Marek Slavík. Ještě se sluší dodat, že oba celky vévodí nadstavbě skupiny A, ve vzájemných duelech letos ovšem kralují Plzeňští při rozdělení bodů 9:0. Vraťme se ale k utkání. Úvodní část pokračovala vyloučeními tentokrát na druhé straně. Dvakrát Západočeši neuspěli, potřetí již ano, když snížil v závěru periody Jakub Hamšík.

A kde první část skončila, tam i prostřední pokračovala. Další faul Litvínova totiž potrestal Jakub Šiler a začínalo se tak od nuly, konkrétně dvou. A pak to přišlo. Jen co se duel zlomil do své poloviny, plzeňský útok zařadil vyšší rychlostí stupeň. Nejprve dokonal obrat v zápase Tomáš Hollar, aby za sedmapadesát vteřin navýšil náskok svých barev Stanislav Vajner. Za další necelé dvě minuty navíc modrobílí uzavřeli bůra, když síť rozvlnil i Václav Adamec. V závěru periody sice ještě musel lídr soutěže do čtyř, ale situaci ustál a zbytek oslabení si přenesl do další třetiny.

Jen co se dostal do plného stavu, musel do oslabení Litvínov. A indiáni znovu trestali, konkrétně David Jíříček. Alespoň trochu si náladu vylepšili domácí zásluhou MarkaSlavíka, který proměnil nařízení trestné střílení po sekání Hamšíka. Utkání ještě následně přineslo řadu vyloučení, skóre se ale již neměnilo. Západočeši tedy předvedli skvělý obrat, jenž jim nyní na čele tabulky dává náskok právě na Litvínov již třináct bodů.

OHLASY TRENÉRŮ

Petr Vojan (HC Plzeň 1929): "První třetinu to z naší strany absolutně nemělo parametry hry, kterou chceme předvádět. Chlapci si asi opět mysleli, že to dnes bude zadarmo, půjde to bez pohybu a nasazení, s kličkami ve stoje, bez hry do těla. Že si vyberou tu jednodušší cestu a budou si to hrát, jak chtějí. Jednoduše řečeno běs a hrůza. Litvínov naopak nastoupil aktivně, hráli jednoduše a z toho měli dvě přesilovky, které proměnili a zaslouženě vedli dva nula. O přestávce jsme si tedy dost důrazně připomněli co a jak a poté již to bylo dvě třetiny velmi slušně zahrané. Hře jsme dominovali a soupeře k ničemu nepustili. Objevily se tam pak všechny věci, které trénujeme a po hráčích vyžadujeme, bez kterých hra prostě nemůže fungovat... Nevím, kolik takových třetin ještě potřebujeme k tomu, aby hráči věděli, co funguje a co chceme hrát a že to po "jejich" prostě nefunguje."

 
 

:: SLEDUJTE NÁS ::

face_n.jpg

insta_n.jpg

yout_n.jpg


:: TABULKA ::

P Tým B
1. Plzeň 100
2. Liberec 79
3. Litvínov 79
4. Sparta 64
5. Chomutov 60
6. České Budějovice 35

KOMPLETNÍ TABULKA


KALENDÁŘ AKCÍ


OBLÍBENÉ ODKAZY

hcverva.jpg

hclitvinov.jpg

kslh.jpg


POČÍTADLO

TOPlist