Jdi na obsah Jdi na menu

LITVÍNOV - LIBEREC 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

11. kolo ELIOD ELMD - 2. část - sk. A, sobota 27.1. 2018, ZS I. Hlinky Litvínov

(1:2, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Myšák (Stehlík), 24. Vopat (Slavík, Stehlík), 26. Baláž (Skuhrovec, Fišer) – 3. Kovář (Jiruš, Kollert), 18. Nezbeda (Šedivý), 27. Moc (Šedivý, Starý), 51. Jiruš (Strnad, Nezbeda)  Rozhodčí: Petružálek - Kokrment, Janíček  Vyloučení: 3:3  Využití: 1:2  V oslabení: 0:0  Střely na branku: 32:34  Zásahy: 30:29  Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4  Diváci: 114

Sestava: Klika (Čermák) - Háva (A), Kadár, Baláž, Gebhard, Miškovič, Kroupa, Minařík, Vavro - Stehlík (C), Myšák, Limanovský, Nikl, Fišer, Skuhrovec, Slavík, Vopat, Dej, Adámek, Leitner, Kočárek

ZÁPIS O UTKÁNÍ  ONLINE

KOMENTÁŘ K ZÁPASU

Tygrům se vyvedl vstup do utkání. Hned ve třetí minutě šli totiž do vedení! Útočné choutky prokázal obránce Filip Kovář a prostřelil Kliku - 0:1. Litvínov ale na brzký direkt dokázal poměrně rychle zareagovat. Na 1:1 vyrovnal při přesilové hře Jan Myšák. Modrobílí si však vzali vedení zpět ještě před koncem první části. Po asistenci Šedivého zvedl ruce nad hlavu Lukáš Nezbeda - 1:2.

Domácí celek ale evidentně dobře naložil s přestávkou, jelikož druhou periodu otevřel dvěma zásahy.Nejprve se prosadil Jan Vopat - 2:2. A další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po přesné střele Ondřeje Baláže drželi Chemici vedení - 3:2. Jak náhle k němu přišli, tak jej také ztratili. Liberečtí dostali k dispozici přesilovou hru a rychle ji využili. Kombinaci zakončil po asistencích Šedivého a Starého Václav Moc - 3:3.

Rozuzlení přinesla až závěrečná dvacetiminutovka. Ta nabídla pouze jedinou branku a vstřelili ji liberečtí mladíci! Znovu totiž velmi rychle využili přesilovku. Pryž poslal za Klikova záda Vojtěch Jiruš - 3:4. Těsný náskok už Tygři díky dobré disciplíně a spolehlivému Čajanovi udrželi až do závěrečné sirény.