Jdi na obsah Jdi na menu

LITVÍNOV - Č. BUDĚJOVICE 7:3 (2:0, 3:2, 2:1)

Čtvrtfinále 1. kolo - ELIOD ELMD - play off sk. A, úterý 20.3. 2018, ZS I. Hlinky Litvínov

(2:0, 3:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 7. Myšák (Stehlík), 17. Limanovský (Háva, Skuhrovec), 27. Myšák, 29. Myšák (Baláž, Stehlík), 37. Slavík (Limanovský, Háva), 50. Kroupa, 55. Slavík (Limanovský, Skuhrovec) – 21. Michal (Schwartz, Janoch), 39. Remta (Janoch), 53. Masopust (Pavlát)  Rozhodčí: Micka – Špůr, Ondráček  Vyloučení: 8:4  Využití: 2:2  V oslabení: 1:0  Střely na branku: 36:21  Zásahy: 18:29   Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 7:3  Diváci: 864

Sestava: Klika (Zelenka) – Hocelík, Háva "A", Kroupa, Baláž "A", Jonák, Miškovič, Kadár, Kudrhalt – Leitner, Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík "C", Vopat, Slavík, Kočárek, Fišer, Nikl, Myšák, Skuhrovec

ZÁPIS O UTKÁNÍ  ONLINE

KOMENTÁŘ K ZÁPASU

Před litvínovskými mladšími dorostenci stála v úterý večer velká výzva. Vyhraný zápas v Českých Budějovicích dal severočeským mladíkům velkou naději na postup do semifinále. A domácí začali velmi aktivně. Již po šesti minutách hry se v oslabení trefil Jan Myšák - 1:0. V 17. minutě střelou z první přidal branku také Prokop Limanovský - 2:0. První třetina však mohla být mnohem gólovější, spoustu šancí domácích pochytal brankář Lidák, kterého mj. při jedné z Adámkových akcí zachránilo také břevno.

Jedinou naději v úterním zápase vykřesal Motor po zahájení druhé třetiny, kdy Kliku trochu překvapivě propálil útočník Jiří Michal - 2:1. Byl to však jediný moment, kdy měli domácí namále. Ihned po inkasovaném gólu opět bíložlutá mašina zapnula na maximální výkon a nedlouho poté se opět radovali z gólu. Opět se prosadil Jan Myšák, tentokrát po krásné samostatné akci - 3:1. O další dvě minuty později šel Litvínov již do dvoubrankového vedení a opět po zásluze Jana Myšáka. Ten využil zmatku před Lidákem a zametl kotouč do odkryté branky - 4:1. Pátý gól domácího celku přidal Marek Slavík - 5:1. Budějovicím se podařilo v závěru druhého dějství ještě snížit. Gól vstřelil Jiří Remta, ale k většímu dramatu to nicméně nevedlo - 5:2.

Třetí dějství bylo okořeněné jak dalšími góly, tak dalšími tresty. Hra se hodně přitvrdila a obzvláště hráči hostujícího Motoru neunášeli utkání psychicky. Šestý gól Vervy přidal Jakub Kroupa, pro kterého se jednalo o první gól v sezóně - 6:2. Po trefě budějovického Matouše Masopusta - 6:3 uzavřel účet utkání v závěru svým druhým gólem Marek Slavík - 7:3.